איך הקופה של פרקטי יכולה לעבוד בשבילכם ?

אינטגרציה עם מערכות משלוחים

תוכלו לנהל, לעדכן, להוסיף ולשנות הזמנות בו זמנית תפריטים ומשלוחים ללא מאמץ מבאק אופיס אחד. פרקטי מתממשקת לפלטפורמות המשלוחים המובילות בשוק.

לפרטים נוספים
מערכת קופה למסעדה - תמונה של מערכות משלוחים
מערכת קופה למסעדה - תמונה של ב ניית אתר משלוחים

אתר משלוחים והזמנות משלכם

אתם יכולים להקים אתר משלוחים והזמנות חדש שאתם שולטים בו , ללא רקע בתכנות . הוסיפו את הלוגו והמיתוג שלכם ונהלו הכל מהקופה של פרקטי. האתר של פרקטי מגיע עם qr קוד וגישה לנתונים רבי ערך אשר יעזרו לכם למקסם רווחים ולהתעסק בעיקר.

לפרטים נוספים

ניהול העסק הופך לפשוט וקל יותר

אין צורך להקליד הזמנות באופן ידני יותר: הכל זורם במהירות ובקלות לקופה של פרקטי. תנו לצוות שלך ליהנות מבאק אופיס מהיר ונוח לשימוש ולאפשר להם להתרכז בהענקת חוויית שירות מדהימה ללקוחות שלכם.

למידע נוסף על אינטגרציות
מערכת קופה למסעדה - תמונה של ניהול העסק

ניהול ועדכון קטלוג מוצרים בשניות

פרקטי נותן לכם שליטה מלאה על התפריטים שלכם ומאפשר לבצע שינויים בכל התפריטים בו זמנית. אתם קולטים כמה זמן ואנרגיה זה חוסך? תוכלו להיכנס לבאק אופיס ולבצע שינויים בכמה לחיצות, לעדכן את התפריט בכל הפלטפורמות  הקיימות תוך כמה שניות , ללא צורך בשירות לקוחות שיעשה את זאת עבורכם. עצמאות מוחלטת ושליטה מלאה!

לפרטים נוספים

פנו מקום יקר בדלפק

הקופה החכמה של פרקטי מתממשקת למערכות משלוחים ואתם נהנים מניהול וזרימה של הזמנות ישירות לקופה אחת. התוצאה? מפנה שטח בדלפק לקופה אחת חשובה באמת.

מערכת קופה למסעדה - תמונה של חסכון במקום על הדלפק
כל הפיצ'רים של פרקטי

הפתרונות של פרקטי

לגלות את הכל
קופה חכמה באייפד מבוססת ענן עוצמתית וקלה לתפעול

קופה חכמה באייפד , קלה, נוחה לתפעול, מאפשר לקיחת הזמנות, קבלת כל אמצעי תשלום וכמובן מכלול יכולות ואיכויות נוספות, אשר יעזרו לכם לשדרג ולקחת את העסק לשלב הבא.

אתר הזמנות ומשלוחים משלכם

הקימו אתר משלוחים והזמנות עכשווי ומדהים, שיקפיץ את העסק שלכם ויעזור לכם להגיע ליותר לקוחות. ההזמנות זורמות ישירות מהאתר לקופה של פרקטי. קלי קלות

מערכת ניהול הזמנות מטבח kds

מערכת ניהול הזמנות חכמה למטבח המביאה בהירות, מייעלת את תהליכי הגשת מנות למלצרים ומציגה את כל המידע שהשפים שלכם זקוקים לו, עד לפרטים הקטנים ביותר, אשר מאוד חשובים עבור הלקוחות שלכם.