כיצד פרקטי יכולה לעזור לעסק שלכם ?

התממשקות למערכות משלוחים מקופה אחת

הקופה החכמה של פרקטי מציעה לכם ניהול מערכות משלוחים מפלטפורמות שונות מקופה אחת. שנו, הוסיפו או עדכנו מוצרים בכל הפלטפורמות בו זמנית מבאק אופיס אחד.

לפרטים נוספים

השליחים שלכם מחוברים למסעדה בזמן אמת בכל מקום.

פרקטי מראה לכם היכן נמצאים השליחים במפה ומאפשרת לכם לחלק להם הזמנות ישירות מהקופה. אפליקציית השליחים של פרקטי שולחת הודעה ומיידעת את השליחים כאשר הוקצתה להם הזמנה חדשה עם כל פרטי ההזמנה שהם צריכים. יותר פשוט וזורם מזה?

לפרטים נוספים

בנו אתר משלוחים והזמנות משלכם

ערוץ הזמנה מקוון חדש שאתם שולטים בו, ללא צורך בקידוד. כל שעליכם לעשות הוא להוסיף את הלוגואים והמיתוג שלכם. בנוסף, תקבלו qr להשלמת החבילה.

לפרטים נוספים

עדכון וניהול קטלוג תפריטים בשניות

פרקטי נותנת לכם שליטה מלאה על קטלוג התפריטים, כך שתוכלו להוסיף, לבטל או לשנות מחירים תוך כמה קליקים מהבאק אופיס, ללא צורך לטלפן לשירות לקוחות או כל התעסקות מסורבלת אחרת.

לפרטים נוספים

פנו שטח דלפק יקר

עם האינטגרציות של פרקטי לא תזדקקו עוד לטאבלטים מרובים של אפליקציות משלוחים ופנקסי הזמנות. התכוננו לפנות שטח דלפק יקר, ולהפעיל את כל הסניפים מבאק אופיס אחד.

גלו את כל הפיצ'רים של פרקטי

הפתרונות שלנו

לגלות את הכל
A powerful EPOS

קופה חכמה באייפד , קלה, נוחה לתפעול, מאפשר לקיחת הזמנות, קבלת כל אמצעי תשלום וכמובן מכלול יכולות ואיכויות נוספות, אשר יעזרו לכם לשדרג ולקחת את העסק לשלב הבא.

Your own website

הקימו אתר משלוחים והזמנות עכשווי ומדהים, שיקפיץ את העסק שלכם ויעזור לכם להגיע ליותר לקוחות. ההזמנות זורמות ישירות מהאתר לקופה של פרקטי. קלי קלות

Practi’s Driver App

בעזרת פרקטי, תוכלו לתת לשליחים שלכם ערוץ תקשורת ישיר למסעדה בזמן אמת, לחלק הזמנות ומשימות מהבאק אופיס, ולהתעדכן היכן נמצאים השליחים שלכם במפה בזמן אמת.