שימו לב לכל מה שפרקטי יכולה לעשות בשבילכם:

התממשקות למערכות משלוחים

התממשקות  למערכות משלוחים שונות כגון תן ביס, וולט ומשלוחה. יתרון עצום נוסף - ניהול מערך כל המשלוחים והזמנות מבאק אופיס אחד.

לפרטים נוספים
 קופה ממוחשבת לעסק - תמונה של התממשקות למערת משלוחים
 קופה ממוחשבת לעסק - תמונה של גרפים נוחים לניהול העסק

תמונת מצב מלאה של העסק בזמן אמת מכל מקום

הלוח שלנו מציג לכם במסך אחד את כל המידע הדרוש על מנת שתוכלו החלטות חכמות ונכונות לעסק. המסך מראה את הביצועים של כל אחד מהסניפים ועוזר לזהות מגמות במכירות שלכם. מבאק אופיס אחד תוכלו לנהל, לעדכן ולשנות את קטלוג התפריט עבור סניף בודד או לכל הרשת. בנוסף, באפשרותכם לשלוט בתפריט ובאזורים וסניפים שונים באמצעות אתר אינטרנט משלכם תוך מספר דקות.

ניהול קטלוג מוצרים עבור כל סניף

התאימו אישית את התפריטים שלכם כדי להפוך כל סניף לייחודי, בצעו שינויים בכל המסעדות שלכם בלחיצות ספורות בלבד. בנוסף , תוכלו להתממשק עם פלטפורמות משלוחים ולערוך את התפריטים המקוונים עבור כל סניף מהקופה.

לפרטים נוספים
 קופה ממוחשבת לעסק - תמונה של ניהול קטלוג המוצרים בתפריטים
 קופה ממוחשבת לעסק - תמונה של אתר משלוחים ייחודי לכל סניף

אתר משלוחים ייחודי לכל סניף

אתר האינטרנט של פרקטי מאפשר לכם לפתוח ערוץ הזמנות ישיר וחדש בשליטה שלכם. הגדירו את אזורי המשלוחים והתפריט עבור כל סניף והגדילו את בסיס הלקוחות לכם תוך דקות ספורות.

לפרטים נוספים

פנו שטח דלפק יקר

עם האינטגרציות של פרקטי לא תזדקקו עוד לטאבלטים מרובים של אפליקציות משלוחים ופנקסי הזמנות. התכוננו לפנות שטח דלפק יקר, ולהפעיל את כל הסניפים מקופה אחת.

 קופה ממוחשבת לעסק - תמונה של ניהול כל הסניפים מקופה אחת עם פחות צורך בשטח פיזי
גלו את כל  הפיצ'רים של פרקטי

הפתרונות של פרקטי

לגלות את הכל
קופה חכמה באייפד מבוססת ענן עוצמתית וקלה לתפעול

קופה חכמה באייפד , קלה, נוחה לתפעול, מאפשר לקיחת הזמנות, קבלת כל אמצעי תשלום וכמובן מכלול יכולות ואיכויות נוספות, אשר יעזרו לכם לשדרג ולקחת את העסק לשלב הבא.

אתר הזמנות ומשלוחים משלכם

הקימו אתר משלוחים והזמנות עכשווי ומדהים, שיקפיץ את העסק שלכם ויעזור לכם להגיע ליותר לקוחות. ההזמנות זורמות ישירות מהאתר לקופה של פרקטי. קלי קלות

מערכת ניהול הזמנות מטבח kds

מערכת ניהול הזמנות חכמה למטבח המביאה בהירות, מייעלת את תהליכי הגשת מנות למלצרים ומציגה את כל המידע שהשפים שלכם זקוקים לו, עד לפרטים הקטנים ביותר, אשר מאוד חשובים עבור הלקוחות שלכם.